O nas

Centrum Biurowe Biprostal

Klimatyzacja i wentylacja

Belki grzewczo-chłodzące, pierwsze w Krakowie w biurowcu klasy A. W wydzielonych obszarach zapewniona indywidualna kontrola temperatury poprzez zintegrowany system BMS.

Systemy PPOŻ.

System Sygnalizacji Pożaru wyposażony w pasywne i aktywne instalacje przeciwpożarowe, Dźwiękowy System Ostrzegawczy oraz system oddymiania.

Ochrona 24/7

Monitoring przemysłowy, całodobowa ochrona każdej z recepcji, kontrola dostępu przy bramkach wejściowych i windach i inne zabezpieczenie pasywne i aktywne.

System BMS

Nowoczesny system nadzorujący pracę instalacji w budynku. System BMS spaja wszystkie systemy w jedną całość, która pozwala efektywnie i w oszczędny sposób zarządzać całym obiektem z jednego miejsca.

Wykończenie biur

Podwieszane sufity mineralne o wysokich parametrach akustycznych zapewniające wysoki komfort pracy oraz duże możliwości aranżacyjne.

 • Dwa budynki biurowe

  Centrum Biurowe Biprostal składa się z dwóch budynków biurowych o łącznej powierzchni użytkowej 12000 m2. W jego skład wchodzą: 15-kondygnacyjny Budynek Wysoki oraz 7-kondygnacyjny Budynek Niski. Centrum Biurowe Biprostal to 10000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, 1000 m2 powierzchni usługowo-handlowej dostępnej z traktu pieszego oraz 1000 m2 powierzchni technicznej.

 • Powierzchnie biurowe klasy A

  W 2011 r. Centrum Biurowe Biprostal zostało oddane do użytkowania po gruntownej modernizacji, dzięki której może obecnie oferować powierzchnie biurowe klasy A.

 • Nieograniczone możliwości adaptacji

  Wszystkie powierzchnie są zaprojektowane w sposób umożliwiający wydzielenie i zaaranżowanie przestrzeni spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 • Serce Krakowa

  Centrum Biurowe BIPROSTAL jest zlokalizowane w samym sercu Krakowa – 2 km od Rynku Głównego. Zapewnia swoim Najemcom prestiżowy adres - Królewska 57. Skrzyżowanie ulic Kijowskiej i Królewskiej daje możliwości bezpośredniego dojazdu środkami komunikacji miejskiej do każdej z dzielnic Krakowa. Lokalizacja w tej części Krakowa to również szybki wyjazd z miasta w kierunku Katowic i Międzynarodowego Portu Lotniczego Balice.